Akcia NAKUPUJ ŠIKOVNE trvá od 1. 4. 2024 do 30. 4. 2024. Objednajte si učebnice a pracovné zošity za najvýhodnejšie ceny!
Matematika pre G a SŠ, súbor
  • Matematika pre G a SŠ, súbor
  • Matematika pre G a SŠ, súbor
  • Matematika pre G a SŠ, súbor
  • Matematika pre G a SŠ, súbor

Matematika pre G a SŠ, súbor

Súbor pracovných zošitov z matematiky pre stredné školy a gymnáziá študentom pomáha pri úspešnom zvládnutí požiadaviek ŠVP aj cieľových požiadaviek maturitných skúšok. 

Pracovné zošity sú určené pre všetkých stredoškolákov, úlohy pre maturantov sú označené špeciálnym piktogramom.

Jazyk: slovenský

Viac info
  • Kód produktu: 0156
14,40€

Kúpou tohto produktu získate 14 vernostných bodov
Množstvo

Súbor pracovných zošitov pre gymnáziá a stredné školy obsahuje tri pracovné zošity pre stredoškolákov

Pracovné zošity, z ktorých sa matematiku naučí každý stredoškolák

Ich cieľom je pomôcť študentom pri úspešnom zvládnutí požiadaviek ŠVP a cieľových požiadaviek maturitných skúšok z matematiky. Pracovné zošity z matematiky sú určené pre všetkých študentov stredných škôl a gymnázií, pričom úlohy pre maturantov z matematiky sú v nich označené špeciálnym piktogramom. 

Jednotlivé kapitoly v pracovných zošitoch začínajú vždy zhrnutím základných pojmov, faktov a postupov, ktoré študent potrebuje pri následnom riešení úloh. Nasledujú samotné úlohy, ktoré sú graficky spracované tak, aby mal študent dostatok miesta na ich riešenie priamo v pracovnom zošite.

Obsah pracovného zošita 1
Obsah pracovného zošita 2
Obsah pracovného zošita 3

Pracovné zošity je možné zakúpiť si samostatne, ale aj ako súbor. Úlohy v pracovných zošitoch sú rôznorodé, primerané veku a zohľadňujú rôznosť kognitívnych cieľov. Zoradené sú od tých najjednoduchších až po náročnejšie vyžadujúce vyššie kognitívne činnosti.