Štúdio od Berovcov

Objavte nový zážitok z vyučovania matematiky

Neodmysliteľnou súčasťou učebníc matematiky z vydavateľstva LiberaTerra je filozofia R·A·U a množstvo originálnych vzdelávacích materiálov. S našimi učebnicami sa vám v Štúdiu otvára nový svet vyučovania matematiky. Prehľadne a moderne na jednom mieste. Nech sa páči, vstúpte a preskúmajte unikátne Štúdio od Berovcov.

Prihlásiť sa do Štúdia

Štúdio od Berovcov je nový interaktívny online priestor, v ktorom nájdete metodické príručky, tematické plány, výsledky úloh, množstvo didaktických a vzdelávacích videí, naše jedinečné 4D metodiky, obľúbené Superschopnosti, ale aj veľa inšpirácie pre osobný rozvoj. Štúdio vzniklo ako portál, na ktorom si každý, kto pracuje s učebnicami LiberaTerra, nájde na jednom mieste všetko, čo potrebuje. Prihlásiť sa do Štúdia môžete cez webstránku http://studio.liberaterra.sk. Pokiaľ ešte nemáte vlastné konto, je potrebné si ho vytvoriť. Registrácia je otvorená iba pre učiteľov. Zaregistrovaní učitelia potom môžu cez svoj profil generovať prístupové údaje pre rodičov a žiakov.

Prečo sa hneď zaregistrovať a používať Štúdio?

  1. Jednoduché, prehľadné a intuitívne používanie.
  2. Metodiky, TVVP,  Superschopnosti, online testy, generátor úloh a veľa, veľa ďalších materiálov pod jedným menom a heslom.
  3. V školskom roku 2023/2024 zadarmo.

Prihlásiť sa do Štúdia