Riadené Aktívne Učenie
  • Riadené Aktívne Učenie
  • Riadené Aktívne Učenie
  • Riadené Aktívne Učenie

Riadené Aktívne Učenie


Kniha, ktorá mení prístup k učeniuKto je zodpovedný za to, čo sa naučia deti v škole? Ako má vyzerať moderné vzdelávanie 21. storočia? Na tieto a mnohé iné otázky dávajú odpovede autori filozofie Riadeného Aktívneho Učenia vo svojej novej knižke.

  • - Kód produktu: 0241
  • - Dostupnosť: Skladom
11,90€

Kúpou tohto produktu získate 11 vernostných bodov
Množstvo
Autormi tejto výnimočnej knižky sú Zuzana a Peter Berovci. V knižke zhrnuli a podrobne opísali svoju filozofiu Riadeného Aktívneho Učenia. 
Zuzana a Peter Berovci majú dlhoročné skúsenosti ako učitelia, autori učebníc, lektori didaktiky matematiky a osobného rozvoja. Na školu sa pozerajú aj očami rodičov a starých rodičov, ale aj skúsených manažérov. Vnímajú zmeny v spoločnosti a rastúcu požiadavku na zmenu v škole. Sú však presvedčení, že túto zmenu nedosiahneme žiadnou zhora nariadenou reformou. Zmenu školy majú vo svojich rukách učitelia spolu s rodičmi, ktorí musia zmeniť svoj pohľad na dieťa a zodpovednosť za jeho vzdelávanie. 
Riadené Aktívne Učenie je nový prístup ku vzdelávaniu, ktorý mení postavenie žiaka, učiteľa, ale aj rodiča vo vzdelávaní. Do popredia stavia samostatnosť a zodpovednosť dieťaťa a jeho aktívnu účasť v procese učenia.

hmotnosť: 512 g
ISBN: 978-80-89792-76-4
rozmery: 20 x 20 cm