Umenie byť učiteľom
  • Umenie byť učiteľom
  • Umenie byť učiteľom

Umenie byť učiteľom

Kniha Umenie byť učiteľom je venovaná všetkým učiteľom, no inšpiráciu v nej nájde každý. Pretože v istej chvíli nášho života je učiteľom každý z nás.

Viac info
  • Kód produktu: 0115
11,90€

Kúpou tohto produktu získate 11 vernostných bodov
Množstvo

Všetci sa musíme celý život učiť a zlepšovať, nikdy neprestať. Dávať si ciele, dosahovať ich a dávať si nové. Rozhodovať o svojich životoch. Plniť si svoje sny. A takí by mali byť aj učitelia.

Veď je to práve výsada učiteľov, že môžu až neuveriteľným spôsobom prispieť k rozvoju každého zo svojich žiakov. K pozitívnemu aj k negatívnemu. V živote môžu nasmerovať tisíce ľudských bytostí, ktoré budú ovplyvňovať tento štát, svet, vesmír. Je to v ich rukách, myšlienkach a skutkoch.

Cieľom knihy Umenie byť učiteľom nie je naučiť ostatných ako byť lepší, to musí zvládnuť každý sám. Táto kniha však môže poslúžiť ako sprievodca na ceste vlastného rozvoja. Kniha Umenie byť učiteľom je venovaná všetkým učiteľom, ale inšpiráciu v nej nájde každý. Pretože učiteľ sa ukrýva v každom z nás a každý z nás v istej chvíli svojho života učiteľom je.

„Obaja sme boli učitelia a milovali sme svoju prácu. Obaja sme v istom období zo školy odišli. Mali sme radi svoju prácu, spoznávali nových ľudí, prežívali sme nové skúsenosti a objavovali nový svet. Na školu sme pomaly začali mať úplne iný pohľad. Kým ako učitelia sme boli presvedčení, že svojim žiakom dávame to najlepšie, zrazu sme to tak už nevnímali. Tento nový pohľad bol naozaj výrazne iný. Dnes sme obaja učiteľmi a zase milujeme svoju prácu. Inak ako kedysi, ale predsa. Túto knihu sme napísali pre všetkých učiteľov, ktorí milujú svoju prácu. A chcú sa na ňu pozrieť iným pohľadom,“ Zuzana a Peter Bero.