Akcia NAKUPUJ ŠIKOVNE trvá od 1. 4. 2024 do 30. 4. 2024. Objednajte si učebnice a pracovné zošity za najvýhodnejšie ceny!
Škola v prírode, pracovný zošit (Nakupuj šikovne)
  • Škola v prírode, pracovný zošit (Nakupuj šikovne)
  • Škola v prírode, pracovný zošit (Nakupuj šikovne)
  • Škola v prírode, pracovný zošit (Nakupuj šikovne)
Nakupuj šikovne

Škola v prírode, pracovný zošit (Nakupuj šikovne)

Akciová cena platí od 1. 4. do 30 . 4. 2024

 

Možno použiť príspevok MŠ

 
 
Pracovný zošit je skvelou voľbou na vyučovanie počas školy v prírode.
 
 
Pracovný zošit bol zaradený medzi Najkrajšie knihy Slovenska 2020 a získal cenu MŠVVaŠ za učebnicu.
 
Pracovný zošit Škola v prírode pre základnú školu. K pracovnému zošitu získate zdarma prístup k nálepkám, certifikátu, preukazu a diplomom pre školu v prírode. 
 
veľkosť A4, 24 strán
 
 
Viac info
  • Kód produktu: 0271
2,60€ 3,00€

Kúpou tohto produktu získate 2 vernostné body
Množstvo
Úplná novinka na trhu pracovných zošitov pre I. stupeň základnej školy. Pracovný zošit Škola v prírode zjednoduší vašu prípravu do školy v prírode a spríjemní pobyt v škole v prírode nielen vašim žiakom, ale aj vám.
Pracovný zošit vám dáva množstvo námetov pre aktivity vychádzajúce z prierezových tém a súčasne úlohy nadväzujúce na učivo matematiky, slovenského jazyka, prírodovedy či vlastivedy. Samozrejmosťou je práca s rôznymi materiálmi, kreslenie a tvorivé činnosti. Môže tak byť skvelým pomocníkom pre vytvorenie príjemného a tvorivého pracovného prostredia počas školy v prírode.
Autorkou pracovného zošita je skúsená pani učiteľka PaedDr. Ľubica Demčáková. Pri zostavovaní pracovného zošita spojila svoje bohaté pedagogické skúsenosti a lásku k deťom a pripravila pre vás pestrú ponuku zaujímavých úloh a inšpirujúcich aktivít, ktoré vás budú sprevádzať školou v prírode.
Pracovný zošit je určený pre deti vo veku 8 - 10 rokov. Jeho cieľom je prostredníctvom úloh, aktivít, hier a rozhovorov rozvíjať životné zručnosti detí tak, aby škola v prírode bola pre ne pestrým dobrodružstvom a súčasne môžete naplno využiť priestor školy v prírode na prierezové témy a výchovy predpísané iŠVP.
Pracovný zošit sa stane akýmsi cestovateľským zápisníkom pre deti, ktorý uchová tie najkrajšie zážitky zo školy v prírode a môže byť skvelým pomocníkom aj pre rodičov.
 
Obsah pracovného zošita:
 
Všetko o mojej škole v prírode (zoznámenie sa s prostredím)
Rovnoprávnosť (výchova k manželstvu a rodičovstvu)
Zdravie v kuchyni (ochrana života a zdravia)
Ide sa do lesa (enviromentálna výchova, ochrana života a zdravia)
Záchranári (ochrana života a zdravia)
Dopravný koktail (dopravná výchova)
Poznáš médiá? (mediálna výchova)
Melódie lesa (osobný a sociálny rozvoj, ochrana života a zdravia)
Rozmanitá škola (multikultúrna výchova)
Objavujeme Slovensko (regionálna výchova aľudová kultúra)
Listáreň (osobný a sociálny rozvoj)
 
Súčasťou pracovného zošita je Metodická príručka s podrobným komentárom k jednotlivým úlohám a aktivitám a množstvom ďalších tipov a inšpirácií. Metodickú príručku si môžete voľne stiahnuť na Škola v prírode. Okrem toho sme pre vás a vašich žiakov pripravili Preukaz žiaka do školy v prírodeCertifikát o absolvovaní školy v prírode, návrh diplomov a nálepky, ktoré môžete použiť ako silný motivačný prvok počas celého pobytu. Všetky voľne stiahnuteľné materiály nájdete na Škola v prírode.
 
MŠVVaŠ vydalo tomuto pracovnému zošitu odporúčaciu doložku.