Myslím, teda som
  • Myslím, teda som
  • Myslím, teda som

Myslím, teda som

Vyše sto strán úloh, každá v troch obťažnostiach, ponúka zábavu a výzvy na mnoho hodín.

Pútavý dizajn neodvádza pozornosť riešiteľa, naopak, zabezpečuje pozitívny vizuálny zážitok pri riešení úloh. Riešenia úloh v druhej časti knihy umožňujú nielen overiť si správnosť svojho postupu a riešenia, ale aj poučiť sa, získať nové informácie a získať pocit uspokojenia.

Viac info
  • Kód produktu: 0290
14,90€

Kúpou tohto produktu získate 14 vernostných bodov
Množstvo

Vstúpte do úžasného sveta rébusov, hádaniek, hlavolamov a záhad, ktoré vám prináša kniha "Myslím teda som". Kniha, ktorá vznikla výnimočným spôsobom a zároveň je výsledkom nadšenia, odhodlania a lásky k mysleniu.

Autormi myšlienky vytvoriť túto knihu sú manželia Zuzana a Peter Berovci, matematici a autori učebníc matematiky a kníh pre deti aj dospelých, ktorí chceli priniesť svoju vášeň pre učenie a riešenie problémov aj dospelým. S pevným presvedčením, že myslenie nikdy nekončí a že radosť z objavovania a hľadania riešení je na veku nezávislá, spojili svoje sily s výnimočnými ľuďmi zo svojho okolia.

Každý člen autorského tímu prispel svojím umom, kreativitou, vtipom a nápadmi, aby vznikla táto zábavná a inšpiratívna kniha. Všetky úlohy, ktoré v nej nájdete, sú navrhnuté s láskou a rešpektom k mysleniu. Chceme vás povzbudiť, aby ste nezabudli na detskú radosť z riešenia záhad a nadšenie z hľadania nových postupov.

Pri tvorbe nám išlo o viac ako len o zábavu. Chceli sme vás nadchnúť pre mentálny tréning, ktorý vám pomôže ostať mladými vo svojich mysliach. Všetky úlohy prešli dôkladným skúmaním a opravou nášho tímu nadšených mysliteľov. Každú úlohu a jej riešenie sme zostavili s cieľom priniesť vám nezabudnuteľné zážitky a výzvy.

Knihu „Myslím teda som" sme pripravili s láskou a oddanosťou pre všetkých, ktorí veria, že myslenie je kľúčom k aktívnemu a radostnému starnutiu. Nech vám táto kniha pomôže objavovať nové dimenzie myslenia a nech sa pri jej riešení zabavíte a inšpirujete.

Autori: Zuzana Berová, Peter Bero, Jakub Bero, Július Bero, Vladimír Burjan, Ľudmila Burjanová, Mária Dományová, Renáta Kamhalová, Stanislav Krajči, Mária Škrovanová, Silvia Bodláková.

Riešenia úloh: Eva Martinovičová, Milan Martinovič.