Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod E-SHOP Semináre Napísali ste nám

spätná väzba účastníkov seminárov

LiberaTour 2017 - semináre Iný pohľad na vyučovanie matematiky - vyberáme z odkazov pre našich autorov a lektorov:


Nech sa naďalej darí v rozbehnutom projekte, utvrdili nás, že sme sa dobre rozhodli pri výbere učebníc pre svojich žiakov.
 
... boli úžasní a ukázali mi iný pohľad na vyučovanie matematiky. Nemusia to byť len čísla a fakty, ale aj matematika môže byť pre deti zaujímavá.
 
Cítila som sa veľmi príjemne, rada sa zúčastním nejakej ďalšej vašej aktivity.
 
ĎAKUJEME VEĽMI PEKNE ZA INŠPIRÁCIE A ĽUDSKÝ POHĽAD NA VYUČOVANIE MATEMATIKY. KAŻDÝ UČITEĽ JE INÝ A VKLADÁ DO HODÍN SVOJE ČLOVEČENSTVO. PRÍBEHY A SKUPINOVÁ PRÁCA SÚ TOU SPRÁVNOU CESTOU. :-) EŠTE RAZ ĎAKUJEME ZA PRÍJEMNÉ POPOLUDNIE.
 
Ďakujem veľmi pekne za full servis - učebnice, pracovné zošity i TPU; keďže väčšina z nás odbúrava papierovú byrokraciu používaním elektronickej triednej knihy je výborné preklápať TPU z excelu priamo do triednej knihy a keď budú hotové aj kontrolné práce z ďalších ročníkov, môže sa každý učiteľ prehľadne zorientovať a nehľadať z rôznych starých zdrojov, ale všetko nájde na jednom mieste :)
 
Ďakujem za nové inšpirácie, PRÍBEH je skvelý prostriedok na odstránenie abstrakcie v matematike. Určite ho s deťmi vyskúšame, minimálne vo dvojiciach.
 
Ďakujem za všetky podnety k práci a uvítala by som semináre takéhoto druhu aj častejšie....
 
Ďakujem za výborný seminár. Ste veľmi príjemní, empatickí ľudia. Na takéto semináre by som chodila aj každý deň. Veľká vďaka za všetko! Želám Vám všetko dobré, hlavne pevné zdravie a pokračujte vo Vašej práci , ktorá nie je zbytočná a prináša úžitok nielen nám učiteľom, ale tiež našim žiakom . Rada by som sa aj v budúcnosti s vami stretla.
 
Prajem im veľa tvorivých síl, aby naďalej šírili svoje "dielo" do sveta a "nútili" učiteľov matematiky pozerať sa na perspektívnejšie metódy výučby matematiky. Ďakujem za inšpiráciu!
 
Ďakujem, že nám venujú svoj voľný čas na bezplatných seminároch - to si fakt vážim! , že nás inšpirujú a povzbudzujú k zmenám na našich vyučovacích hodinách, že nám vymýšľajú PZ...a obdivujem ich, že po toľkých rokoch v školstve dokážu byť stále takí aktívni.
 
Veľmi ma inšpirovala téma R.A.U. , aj využitie príbehu pri vyučovaní matematiky. Super, ďakujem.
 
Ďakujem za váš entuziazmus.
 
Pokračujte v tom čo robíte. Je to super.
 
Čo robíte, robíte veľmi dobre a inšpirujete mnohých učiteľov, čo je v tomto čase nevyhnutné!
 
Vážim si ich prácu a ďakujem za to, čo robia pre deti a mladých ľudí.
 
Výborná inšpirácia! Už sa v mojej hlave zrodila rozpráva o Moolde :D pre primaristov.
 
Vaša práca, prístup, PZ, energia, ktorá z Vás ide, ale zároveň aj pohoda a pokoj = to je niečo skvelé!
 
Som rada, že som Vás spoznala v hoteli Tenis a vždy rada prídem na Vaše skvelé semináre! ĎAKUJEM!
 
Bola som veľmi spokojná. Získala som zas iný pohľad na matematiku. Aj keď sa venujem len žiakom so ŠVVP budem sa snažiť im pomôcť zmeniť názor na matematiku, aby ju mali radi.
 
Prajem vám, aby ste jeden v druhom a vo vašom okolí nachádzali stále veľa inšpirácií, ktoré potom hravo a elegantne predáte nám. Ďakujem za vynikajúce popoludnie.
 
Ďakujem a dúfam, že takýchto stretnutí bude viac, sú veľmi motivujúce.
 
... že im fandím a nech im to ešte dlho vydrží (entuziazmus, nápady, originalita....)
 
Vaše učebnice sú výborné, nielen obsahovo, ale aj svojou veľkosťou :) Úlohy v pracovnom zošite ju perfektne dopĺňajú. Takže u mňa spokojnosť, len škoda, že učebnice nemáme pre každý ročník...
 
Obidvaja ste pre mňa kladnou motiváciou a po každom Vašom seminári mám chuť v škole niečo meniť a vyskúšať niečo nové :-)
 
Ďakujem za podnetné námety na vyučovacie hodiny a tiež za Vaše nadšenie pre prácu, ktorú robíte. To Vaše nadšenie je nákazlivé. :)
 
Robíte výbornú prácu,krásne semináre a výborne aktivity a nápady pre nás....
 
Veľa tvorivých nápadov zdieľaných s našou učiteľskou komunitou. Teším sa na ďalšie príležitosti na stretnutie.
 
Stretnutie s Vami a "Vašimi učebnicami" je pre nás učiteľov vždy inšpiráciou, povzbudením, naladením do ďalšej práce s presvedčením, že sa to dá robiť s radosťou a stále je čo zlepšovať. Ďakujem za každý deň strávený s Vami na vašich seminároch.
 
Ďakujem veľmi pekne za inšpirácie. Vždy ma Vaše semináre a konferencie tak správne nakopnú, že učím matematiku s ešte väčšou radosťou. Niektoré projektové úlohy v pracovných zošitoch sú úžasné. Z minulého šk. roku si spomínam na meranie objemu vane: jedna žiačka mali práve v tom čase návštevu, tak všetkých do toho zapojila, každý musel tipnúť svoj odhad, potom sa bavila celá rodina, začali to rozoberať, potom merať a potom sa ešte dlho o tom rozprávali a smiali na niektorých nezmyselných odhadoch. Ešte aj mamička žiačky mi spomínala v autobuse MHD ako som im urobila program víkendovej návštevy vďaka Vašim pracovným zošitom. Zjavne sa veľmi dobre bavili :) Ďakujem ešte pani Berovej za informácie o "synchornizácii" medzi žiakmi a učiteľom, nad tým sa už dlhšie zamýšľam. A tiež ma oslovil spôsob učenia matematiky cez príbehy (ten mozog s lepkami, ktoré treba prišpendliť :) :) :)
 
Ste super, váš seminár ma vždy nabije pozitívnou energiou.
 
Teším sa na ďalšie stretnutia, privítala by som ukážky vyučovacích hodín, všetko dobré.
 
Bolo to super. Škoda, že také krátke. Ďakujeme.
 
Good job :-) len tak ďalej a ešte lepšie :-) Ďakujem za stretnutie.
 
Dnes som manzelov Berovcov "stretla" nazivo po prvy raz a su skveli! Nech sa im dari v tom, co robia!
Ďakujem za dodanie pozitívnej energie v novom školskom roku.
 
Prajem ešte veľa nadšenia a chuti pomáhať slovenským učiteľom v ich práci. S pozdravom a prianím pevného zdravia.

Ďakujem im za skvelú inšpiráciu ako možno viesť hodiny aby boli pútavejšie a prínosnejšie pre žiakov
Ste uuzasni!
 
Ďakujem za ochotu podeliť sa s Vašimi odbornými skúsenosťami! Sú mimoriadne obohacujúce.
Ste výborní učitelia, vďaka za pomoc, ktorú nám poskytujete!
 
Ďakujem za nové nápady a trendy vo vyučovaní matematiky.
 
Dúfam, že sa budem môcť zúčastňovať čo najväčšieho počtu Vašich seminárov. Tento, pre mňa prvý, bol veľmi podnetný a motivujúci, dal mi silu a chuť do ďalšej práce a hlavne utvrdil ma v tom, že moja predstava o tom, ako by sa malo učiť je správna. Ďakujem :)
 
Ste skvelí! Prosím o častejšie a podrobnejšie semináre v Prešove - viac konkrétnych situácií na hodinách.
Vážim si vašu prácu, je pre mňa nesmiernym prínosom pri výučbe matematiky, super pracovné zošity.
Ďakujem veľmi pekne za prednášku, určite sa zúčastním aj ďalších.
 
Velka vdaka za dnesny seminar. Do dalsich dni Vam prajem vela sil, elanu a trpezlivosti. Este raz vdaka a pozehnany cas prajem.
 
Ďakujem za skvelé nápady a prístup. Na vašich seminároch je vidno, že ste ľudia z praxe. Ešte raz veľké ďakujem
 
Ďakujem za to, že ste a ďakujem za dnešný deň. Pre mňa veľká motivácia a nakopnutie.
 
Chcem iba poďakovať za vysoko profesionálne odvedenú prácu. Prajem veľa tvorivých síl.
Želám Vám veľa tvorivých nápadov, ktoré my konzumenti /radím sa k ním/ využívame a inšpirujeme sa v našej učiteľskej práci.
 
Bola som veľmi vďačná, za možnosť zúčastniť sa seminára. Bola by som rada, ak by sa vytvorila komunita, ktorá by bola otvorená dialógu na otázky týkajúce sa vyučovania matematiky. Som zo školy, kde je nás matikárov menej a preto by som prijala takéto možnosti stretávania sa a zdieľania skúseností. Vaše prednášky boli pre mňa prínosom.
Veľa zdaru do ďalšej práce :)
 
Ďakujem za nové inšpirácie do vyučovania a novú energiu. Prajem ešte veľa dobrých nápadov. Teším sa na ďalšie stretnutia.
 
Krásna prednáška, plná hodnotných informácií a hlavne bola veľmi povzbudivá pre nás učiteľov, že sa dá učiť aj INAK (zaujímavejšie, kreatívnejšie a bližšie k žiakom) ;) ďakujeme ešte raz za pozvanie! Držím palce do ďalšej práce :)
 
Nech takýto výborný seminár organizuje častejšie. Ďakujem za výborné námety aj za pracovné zošity.
 
Ďakujem za kvalitný seminár plný dobrých rád a nápadov pre moju prácu učiteľky.
 
Ďakujem za úžasnú inšpiráciu, dodanie energie a za vašu neustálu prácu na učebniciach a pracovných zošitoch, ktoré nám pomáhajú pri práci.

Páči sa mi Vaša práca, riadené aktívne učenie ako ho prezentujete je super, s Vašimi učebnicami je radosť robiť. Prajem Vám obom veľa tvorivých nápadov, elánu a chuti šíriť Vaše dobré myšlienky, skúsenosti širokej pedagogickej verejnosti, aby sa vyučovanie matematiky pre deti stalo pútavejšie, zaujímavejšie a omnoho efektívnejšie.
 
Seminár na vysokej úrovni, príjemní ľudia, ktorí dokážu zaujať. Prajem obom veľa entuziazmu a síl pri nových projektoch. Oceňujem , že učebnice aj pracovné zošity majú systém. Testy pre jednotlivé ročníky, na ktorých sa teraz pracuje, určite pomôžu učiteľom a zároveň korešpondujú s učivom. Ak bude možnosť, určite prídem aj nabudúce :-)
 
Ste veľmi milí, tvoriví ľudia, ochotní podeliť sa s kolegami o svoje skúsenosti, prípadne poskytnúť radu a som Vám za to veľmi vďačná.
 
Bol som na seminári po prvýkrát a pre mňa, ako začínajúceho učiteľa, to bol seminár plný nápadov a inšpirácií, ktoré dokážem využiť v praxi. Veľmi rád sa zúčastním aj iných seminárov poriadajúcich danými autormi. Ďakujem a prajem veľa úspechov.

Bolo to velmi inspirativne stretnutie. Velmi pekne vam zan dakujem a zelam este vela uspechov v dalsej tvorbe. Ste uzasni ucitelia a ludia. Krasny den.

 

Base Camp Teach for Slovakia, júl 2017

 • AWESOME
 • Ďakuem velmi pekne ,pre mna to bola jedna z najlepších prednášok v rámci BC, celkový dojem - uplny top, pripravenost prednášatelov skvelá, informácie využitelné a podložene dlhodobými skúsenosťami.
 • Perfect session, really liked these guys. The presentation was very good, think last activity with observers sharing was to long - they went for details that were not needed.
 • vynikajúca a inšpiratívna session! ďakujeme. myslím, že nám dodala silu, ktorú sme potrebovali do ďalších dní.
 • Velmi dobre, skveli hostia.
 • Inšpiratívne, zabavne, super
 • It was perfect, keep inviting these people to do what they do.
 • one of the best if not THE best session. Loved the detailed analysis of RAU steps and prerequisites of successful application.
 • Great session! I was really glad to be a part of this one :)
 • Very nice session with inspirational Berovci. First we reflected together and discussed the role of teachers, content and management of a classroom and then worked on a concrete examples that showed various attidtudes, team work and self control abilities.
 • Perfect session. It served also as a recharge! After this session, I was full of energy, I learnt new things, and my motivation level went up.

 

 

Kontakt O nás Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov FAQ

Kontakt

O nás

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

FAQ